<ul>Ebooki <li>Psychologia <li>Relacje międzyludzkie <li>Samodoskonalenie <li>Języki obce <li>Szybkie czytanie i nauka <li>Przedsiębiorczość <li>E-biznes <li>Własna firma <li>Prawo <li>Zdrowie <li>Seks i ciąża <li>Zdrowe odżywianie <li>Zdrowie dzieci <li>Darmowe ebooki

Ebooki - Wybrane pozycje

Weź się w garść!

Pierwszy praktyczny poradnik pokazujący w KONKRETNY sposób JAK zmienić swoje życie...
Weź się w garść!

Drukuj Email

Jesteśmy zarejestrowanym partnerem wydawnictwa elektronicznego Złote Myśli za pośrednictwem którego można zakupić ebooki.

Strona ta powstała z myślą o Tobie, aby wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości związane z serwisem Złote Myśli. Zanim wyślesz do nas zapytanie, proszę Cię o sprawdzenie, czy nie ma już udzielonej na nie odpowiedzi. Zaoszczędzisz sobie dzięki temu czas oczekiwania na odpowiedź, a my nie będziemy musieli odpisywać po raz kolejny na to samo pytanie :-)

  • Czym są Złote Myśli?

Złote Myśli, to nowatorskie wydawnictwo elektroniczne, zajmujące się wyłącznie elektronicznymi publikacjami (ebookami), o tematyce związanej z samodoskonaleniem, sukcesem, motywacją, psychologią. Wszystko, czego potrzebujesz, aby być bliżej sukcesu.

  • Czym są ebooki?

Ebooki to elektroniczne publikacje. Książki w postaci specjalnie przygotowanych plików komputerowych, które można otwierać na dowolnym komputerze.

  • W jakim formacie są ebooki?

Ebooki wydawane w Złotych Myślach są w postaci plików komputerowych w formacie PDF firmy Acrobat. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy format, a zarazem dający największe możliwości - zapewnia on największą jakość eBooków, a także dużą uniwersalność - można go otworzyć na większości systemów operacyjnych różnych platform sprzętowych.

  • Czy do otwierania ebooków jest potrzebny jakiś program?

Tak, ebooki w formacie PDF otwiera się w darmowym programie Acrobat Reader w wersji przynajmniej 7.0. Program w wersji 8.0 można ściągnąć tutaj.

  • Czy Wasze ebooki są dostępne w księgarniach?

Nie, posiadamy wyłączność na wydawane przez nas publikacje, a w związku z tym, że zajmujemy się wyłącznie ebookami, są one dostępne tylko w wersji elektronicznej (lub wydruku cyfrowego na żądanie) i możliwe do zakupu wyłącznie poprzez serwis Złote Myśli.

 
Reklama

Reklama