<ul>Ebooki <li>Psychologia <li>Relacje międzyludzkie <li>Samodoskonalenie <li>Języki obce <li>Szybkie czytanie i nauka <li>Przedsiębiorczość <li>E-biznes <li>Własna firma <li>Prawo <li>Zdrowie <li>Seks i ciąża <li>Zdrowe odżywianie <li>Zdrowie dzieci <li>Darmowe ebooki

Ebooki - Wybrane pozycje

Jak oczarować klienta

Jak oczarować klienta? Sztuka tworzenia sytuacji wygrany-wygrany, w której zyskują obie strony. ...
Hamulce sukcesu

Feng Shui Partnerstwa

Iwona Kubis

Jak poprzez feng shui poprawić energię związków i kontakty międzyludzkie?

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaki wpływ na Ciebie ma Twoje otoczenie? Nie tylko ludzie, ale meble, przedmioty użytkowe, widok z okna, kolor ścian?
Jeśli słyszałeś już o Feng Shui - wiesz zapewne, że to Starochińska Sztuka kształtowania przestrzeni i aranżacji wnętrz. Wielu praktyków uważa Feng Shui za dziedzinę pomiędzy nauką, a sztuką, często nazywane jest tez Psychologią Przestrzeni.
Zastanawiałeś się może kiedyś jak to możliwe, żeby Feng Shui wpływało w taki sposób na czyjeś otoczenie, jak, dzięki prostym działaniom może poprawić się klimat w domu, atmosfera w pracy, jakość Twoich związków partnerskich, relacje z rodzicami i dziećmi?

Zobacz co feng shui może sprawić w Twoim życiu w sferze uczuć

  • Feng shui pomoże Ci uporządkować Twoje otoczenie i dokonać weryfikacji Twoich Związków
  • Feng shui sprawi, że oddzielisz pamiątki z przeszłości od sentymentalnego przechowywania rzeczy już niepotrzebnych
  • Feng shui może pomóc Ci dokonać wyboru pomiędzy tym, czego nie chcesz, a tym, czego tak naprawdę pragniesz
  • Przede wszystkim jednak, feng shui wskaże i udrożni ścieżki, którymi pójdziesz prosto do Zdrowia, Sukcesu, Zadowolenia, Spełnionej Miłości

Wypróbuj, jak działa Feng Shui, a odkryjesz odkryjesz w sobie pokłady Nieznanego, objawi Ci się Twoja kreatywność, zrozumiesz Skąd idziesz i Dokąd zmierzasz.

 

 


Reklama