<ul>Ebooki <li>Psychologia <li>Relacje międzyludzkie <li>Samodoskonalenie <li>Języki obce <li>Szybkie czytanie i nauka <li>Przedsiębiorczość <li>E-biznes <li>Własna firma <li>Prawo <li>Zdrowie <li>Seks i ciąża <li>Zdrowe odżywianie <li>Zdrowie dzieci <li>Darmowe ebooki

Ebooki - Wybrane pozycje

Klucz do umysłu klienta

Sekret najskuteczniejszych sprzedawców ujawniony. Zdobądź przewagę, stosując techniki, których ...
Złote Myśli. Ebooki - Motywacja i sukces. Ebooki PDF

Bogać się, kiedy śpisz

bogać się kiedy śpiszTo książka, którą śmiało można brać na wakacje, z których wróci się nie tylko niezwykle wypoczętym, ale także i odmienionym człowiekiem, ukierunkowanym na sukces i zdobywanie bogactwa.

 

Więcej…
 

Czynniki osiągania sukcesu

Eugene Griessman

Czyli kilka praktycznych lekcji dla wszystkich ludzi, którzy mają wielką motywację i chcą pracowac ciężko, ale z rozmysłem

Poznaj uniwersalne zasady odnoszenia sukcesu i otwórz drzwi, przed którymi większość ludzi się zatrzymuje.
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedni ludzie osiągają sukces, a inni nie?
Jeśli tak, to radzę Ci wyłączyć Gadu-Gadu, przestać słuchać muzyki i uważnie przeczytać każde następne słowo...

Więcej…
 

Efekt Motyla

Kamil Cebulski

Jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem?

Zapewne nie raz słyszałeś o takich osobach, jak Brian Tracy, Zig Ziglar, Robert Kiyosaki, czy Anthony Robbins. Są oni znani na całym świecie. Zajmują się tematyką motywacyjną, prowadzą szkolenia z rozwoju osobistego, osiągania sukcesu, wydają książki. Jeśli czytałeś ich książki, pewnie zastanawiałeś się nad tym, czy oni faktycznie odnieśli taki sukces? Pewnie też nieraz przyszło Ci do głowy: "wszystko pięknie, ale oni opisują realia zachodnie, amerykańskie. W Polsce to nie zadziała"...

Więcej…
 

Gra o życie

Dariusz Skraskowski

"Człowiek wygrywa życie, jeśli pragnie tego, czego może dokonać i dokonuje tego, czego pragnie." - Dariusz Skraskowski

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek odkładać coś w nieskończoność, choć wiedziałeś że i tak będziesz musiał to zrobić?
A teraz wyobraź sobie, że łatwo i szybko motywujesz się do działania. Ze zdziwieniem zauważasz, że w biegu robisz rzeczy, które odkładałeś na później. Tak właśnie działa największy w historii sekret motywacji...

Więcej…
 

Ja i cele

Małgorzata Dwornikiewicz

Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu!

Tomek postanowił sobie: „od jutra rzucam palenie… od jutra ćwiczę… od jutra nie jem słodyczy…”. I jaki był efekt? Minął kolejny poniedziałek, kolejny tydzień, kolejny miesiąc ...i nic... nic, kompletnie nic się nie zmieniło - nadal pali (może nawet więcej), nadal nie ćwiczy (ooo i przybył mu kolejny zbędny kilogram), nadal je słodycze (a ostatnio odkrył nowy, smaczny, wysokokaloryczny batonik…).

Więcej…
 

Korepetycje z sukcesu

Iwona Majewska-Opiełka

Wybierz drogę przez życie spójną z Twoją osobowością i pragnieniami.

Książka ta ma na celu stać się narzędziem Twojego rozwoju, być ściągawką na co dzień z tego, czym jest sukces i jak go osiągnąć. Ma ona służyć pierwszemu i najważniejszemu krokowi w kierunku sukcesu – zmianie świadomości, uwierzeniu w to, że każdy może osiągać sukcesy! Ponieważ sukces jest normą!

Więcej…
 

Legalny Doping Emocjonalny

Mariusz Szuba

Jak przezwyciężyć wszystkie dotychczasowe ograniczenia, osiągnąć swoje cele i to o czym od dawana się marzyło?

Techniki i sposoby o których zaraz się dowiesz, „stworzyły” więcej ludzi sukcesu niż pieniądze, kontakty czy wykształcenie.
Jeśli kiedykolwiek chciałeś być człowiekiem sukcesu i pragnąłeś, żeby wszytko co zaczniesz kończyło się sukcesem, zamiast porażką i rozczarowaniem, to może być jedna z najważniejszych wiadomości w Twoim życiu.
Gotowe rozwiązania są już w Tobie! Musisz je tylko uwolnić…

Więcej…
 

Motywacja bez granic

Nikodem Marszałek

Dowiedz się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele?

Czy wiesz, że około 90% milionerów na świecie zaczynało od zera dochodząc do swoich fortun? Każda droga - ich także - zaczyna się od tego, że widzisz przed sobą jakąś szansę i perspektywy na to by zrealizować się w życiu. Szansę, która być może jest przed Tobą i czeka na to abyś ją odkrył. Bez względu na to jaki masz cel, trzeba wyruszyć w drogę. Drogę na własne szczyty - często samotną. Każdy z nas gdzieś głęboko w środku ma swój "Mont Everest ludzkich pragnień".

Więcej…
 

Od złotówki do stówki

Tomasz Grzyb i Adam Sitkowski

Jak zacząć zarabiać nie mając pieniędzy ani pracy? Wydaje się nierealne? A jednak jest możliwe. Przekonaj się samodzielnie.

Ta książka fantastycznie udowadnia, że CHCIEĆ TO MÓC. Zaradność i optymizm autora, sposoby radzenia sobie z pojawiającymi się wyzwaniami, jakie stosuje są bardzo motywujące i inspirujące. To świetny materiał dla nastolatków, którzy chcą zarabiać, a nie mają jeszcze żadnego wykształcenia czy też doświadczenia zawodowego.

Więcej…
 

Psychologiczne przygotowanie do matury

Diana Baranowska

Matura już nie jest problemem. Poznaj sprawdzone sposoby, dzięki którym zdasz maturę zupełnie bezstresowo i przyjemnie.

Jak osiągnąć doskonałe samopoczucie przed maturą i uwolnić się od skutków stresu w trakcie egzaminów? Jak uaktywnić posiadaną wiedzę i umiejętności?
Wiesz i potrafisz znacznie więcej, niż Ci się wydaje. Jesteś w stanie osiągnąć wyniki, które dla Ciebie samego będą zaskakujące. Takie są fakty. To nie magia decyduje o tym, ile możemy osiągnąć. My ludzie, sami tworzymy własną rzeczywistość.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklama

Reklama